KONST / Litografier / Färglitografi 15052059
nr 1505 2059
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Man i eka, oramat löst blad. Signerad, numrerad 1374/1400. Färglitografi. Bladets mått: 45x54 cm. Oramad
Kondition: Missfärgning i ytterkanten
måndag 28 november 2022
kl 19:23:03
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson